Osiedle na Woli / TOP 10 warszawskich inwestycji mieszkaniowych

01/08/2018

Osiedle na Woli projektu Architekci Dawidczyk & Partnerzy realizowane przez LC Corp znalazło się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się inwestycji mieszkaniowych w Warszawie. Ranking został opracowany przez redakcję portalu nowawarszawa.pl. 

Wizualizacja

…największą popularnością wśród nabywców cieszą się mieszkania zlokalizowane w takich dzielnicach jak Wola, Ursus czy Bemowo. Kryterium decydującym o miejscu w pierwszej dziesiątce najchętniej wybieranych inwestycji była liczba mieszkań sprzedanych w 2017 r. W naturalny sposób dominowały tutaj duże, wieloetapowe osiedla budowane na kilku lub kilkunastohektarowych działkach. Poza lokalami mieszkalnymi projekty takie obejmują najczęściej podziemne garaże, naziemne parkingi, wewnętrzne ulice, place zabaw, często także lokale usługowe. W ten schemat wpisuje się Osiedle na Woli budowane przez LC Corp przy ul. Sowińskiego w Warszawie.

Budowa została podzielona na kilka etapów, spośród których ostatni ma się zakończyć w 2020 r. Różnorodna oferta mieszkań, doskonała lokalizacja i łatwy dostęp do istniejącej infrastruktury to czynniki decydujące o atrakcyjności inwestycji. Lokale sprzedają się tu błyskawicznie, najczęściej przed jeszcze ukończeniem danego etapu. Więcej o Osiedlu na Woli można przeczytać na stronie inwestycji.Comments are closed.