Osiedle na Woli / Develia

05/08/2019

W zielonej otulinie Parku im. Powstańców Warszawy, niedalekiej odległości Parku Sowińskiego i Parku im. Szymańskiego znajduje się jedna z aktualnie największych inwestycji osiedlowych Warszawy. Przedsięwzięcie jest efektem wieloletniej pracy naszych architektów wraz z Inwestorem – Develią. Powierzchnia terenu inwestycyjnego to aż 42 953,16 m²  w tym zabudowy projektowanych budynków 12 251,65 m². Finalnie stworzyliśmy 1381 lokali mieszkalnych i 1444 miejsc parkingowych.

lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-04
lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-02
lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-03
lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-01
lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-10
Ta nowoczesna Inwestycja skierowana dla wszystkich łączy w sobie przestrzeń mieszkalną, wypoczynkową, przemyślany dostęp do istniejącej infrastruktury i dogodne połączenia z centrum miasta. Powierzchnia biologicznie czynna to prawie 11 tyś m² w większości na gruncie rodzimym dzięki czemu drzewa zasadzone w dziedzińcach poszczególnych kwartałów będą swobodnie się rozwijać.
Mając na uwadze komfort przyszłych mieszkańców projektanci kształtując zieleń oraz małe formy architektoniczne dołożyli wszelkich starań aby uzyskać kameralność przestrzeni pomiędzy budynkami.

lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-08
lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-06

Obecnie budowany jest etap E1 Osiedla na Woli:

lccorp-warszawa-na-woli-etap-VI-05Comments are closed.